Miłość tych ludzi, podziwiają wszyscy młodzi – Filmik witającej się pary robi furorę w Internecie


Nie mogąc spać dwa dni temu, postanowiłem nie marnować czasu i zrobić coś pożytecznego. Przemierzałem jak zwykle w tym stanie odmęty internetu w poszukiwaniu czegoś śmiesznego dla moich fanów co na następny dzień mógłbym opublikować na moim fanpage. Szukając nie skutecznie śmiesznych rzeczy w pewnym momencie natknąłem się na piękny filmik.

Pewien człowiek z ukrycia nagrywał starszego Pana, który z bukietem róż wyczekiwał swojej partnerki. Po chwili Partnerka się pojawiła iii…. Filmik na tyle mi się spodobał, że postanowiłem się nim podzielić ze wszystkimi fanami na moim fanapge. Filmik skomentowałem bardzo krótkim komentarzem „Prawdziwa miłość istnieje niezależnie od wieku! Jeśli Ci się spodobnało walnijcie lajk dla zasięgu, żeby inni też mogli go zobaczyć!” Po publikacji filmiku na drugi dzień w bardzo szybkim tempie zdobył on popularność. Do tej pory obejrzało go ponad 50.000 osób, a sam post z nim zobaczyło ponad 100.000 ludzi. Wszyscy fani, którzy go polubili i udostępnili myślę, że tak samo jak ja podzielają zdanie, że prawdziwa miłość istnieje niezależnie od wieku! Jeśli chcesz się przekonać dlaczego, to koniecznie obejrzyj ten filmik!!!

What's Your Reaction?
hate hate
1
hate
confused confused
1
confused
fail fail
3
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
3
geeky
love love
5
love
lol lol
3
lol
omg omg
0
omg
win win
3
win

Zajawkowicz muzyczny, od lat promuje i wspiera polską muzykę w sferze internetu. Uczestnik wszystkich najważniejszych wydarzeń biznesowych i muzycznych. Manager wielu polskich artystów i youtuberów. Oficjalny Taste Maker serwisu Vevo.com

Miłość tych ludzi, podziwiają wszyscy młodzi – Filmik witającej się pary robi furorę w Internecie

log in

reset password

Back to
log in