10 Numerów od których sąsiedzi zaproszą policję na twoją domówkę


Jeśli macie podobnych sąsiadów jak ja, którzy swoją gościnnością zaskakują nawet dobra polską zasadę kultury – „o pradawnej gościnności Polaków” i zawsze przy każdej możliwej okazji postanawiają zaprosić na waszą domówkę policję to podaję Wam listę moich top 10 utworów od których możecie  mieć pewność, że zawita u Was delegancja stróżów prawa. Zaczynajmy!

1. DESIIGNER – PANDA

Typ oczywisty bez zaprzeczeń. Kawałek Desiignera bujał już niejedną moją domówką i nie jednych specjalnych gości ten numer ściągnął. Track idealnie nadaje się na każdą imprezę mniejszego i większego kalibru.

2. Skrillex & Rick Ross – Purple Lamborghini

Myślę, że tych Panów nikomu przedstawiać nie trzeba – Każdy zna zatwardziałego Amerykańskiego Hustlera i Ziomala od których produkcji popękała nie jedna ściana. Wiadomym jest, że razem mogą stworzyć prawdziwy młot udarowy prosto z głośnika. Track jest soundtrackiem z filmu Legion Samobójców

3. Skylar Grey – Wreak Havoc

Trzeci numer na liście pierwszego notowania Banglahashu przysługuje – Skylar Grey – której utwór również pochodzi z oficjalnego soundtrack albumu filmu Legion Samobójców. Dalszy opis jes zbędny – Kliknijcie play, a dowiecie się o czym mówię!

4. Iggy Azalea – Team

Wiele osób jej nie lubi, wiele osób jej nie toleruje, wiele osób po prostu nie zna dokładnie twórczości tej pochodzącej z Australi Raperki…. Nawet jeśli środowisko jej nie toleruje, warto mieć swoje własne zdanie i zapoznać się z jej twórczością – ten kawałek to dobry początek do znajomości z Iggą!

5. G-Eazy – You Got Me

Jeśli nie znacie tego zioma wstydźcie się! W szczególności, że w tym roku mieliśmy okazję widzieć go w naszym kraju na jedynym koncercie, który miał miejsce w Warszawie. Ja żeby na nim być specjalnie wymknąłem się z pracy, a Ty? Ty go nie znasz? W tej chwili odpal ten numer i czekaj na to przysłowiowe jebnięcie, które przypomni Ci o całym jedzeniu, które prZed chwilą zjadłeś!

6. G-Eazy – Calm Down

Tak szczerze patrząc to całą domówkę mógłbym ułożyć z dyskografii Geralda. Jednak tym razem ograniczam się do takich, od których dobrze tupie podłoga, a sufit powoduje podskakiwanie mebli u sąsiadów z góry. Jeśli chcecie poczuć się jak na domówce W L.A odpalcie ten track! Nie pożałujecie

7. Kanye West – BLKKK SKKKN HEAD

Mam takie szczęście, że zawsze jak już domówka trwa w najlepsze, a ja w playliście natrafiam na ten track to po nim pod koniec słyszę charakterystyczne pukanie do drzwi – Tu policja proszę otworzyć. Ten Kawałek od lat zaprasza funkcjonariuszy prawa na poczęstunek i popitkę u gospodarzy z całego świata.

8.Kanye West – Mercy

4 Wyjadaczy na jednym tracku i opis jest zbędny. Wystarczy odpalić, by zrozumieć jaką moc ma ten już 4 letni hit! Sąsiedzi przy nim modlą się o koniec toplisty, a to dopiero 8 kawałek – 1 części listy Banglahashu. Gościnnie na kawałku Big Sean, Pusha T, 2 Chainz.

9. The Weeknd – Can’t Feel My Face

Tym kawałkiem co nie którzy rzygają już od pierwszych sekund tracka – w sezonie leciał na milionie domówek, w milionach klubów, 18, weselach, chrztach, urodzinach, imienionach i innych okazjach. Rzygali i to nie od namiaru wódki, jednak ja jako gospodarz lubiąc dobre produkcje, nie omieszkam zawsze go odpalić przy okazji każdej domówki. Stróże prawa myślą, że to koniec mandat wypisany, drzwi zamknięte. Za drzwiami jednak domówka toczy się dalej.

10. Ariana Grande – Side To Side

Tej dziewczyny nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Można powiedzieć, że swoją muzyką wychowała całe pokolenia, kto śledzi Arianę ten wie o czy mówię. Ten numer idealnie osłodzi Wam sytuację po dostanym przed chwilą mandatem za zakłócanie ciszy nocnej. Włącz ten numer na maxa, ustaw bassy! Ciesz się widokiem Pięknej Ariany i jej koleżanek. Czekaj na powrót policjantów, którzy własnie wracają windą, którą przed chwilą zjeżdźali na dół. Gościnnie w utworze udzieliła się Nicki Minaj.

*ClickBaitowy tytuł ma przyciągnąć uwagę. Topka nie ma na celu urażenia kogokolwiek, ani sprowokować celowego działania na niekorzyść funkjonariuszy prawa, czy sasiadów zakłucając ich spokój głośną muzyką. Artykuł jest moim typem 10 najlepszych banglających utworów, których słucham w ostatnim czasie.

What's Your Reaction?
hate hate
0
hate
confused confused
1
confused
fail fail
3
fail
fun fun
4
fun
geeky geeky
1
geeky
love love
5
love
lol lol
3
lol
omg omg
3
omg
win win
2
win

Zajawkowicz muzyczny, od lat promuje i wspiera polską muzykę w sferze internetu. Uczestnik wszystkich najważniejszych wydarzeń biznesowych i muzycznych. Manager wielu polskich artystów i youtuberów. Oficjalny Taste Maker serwisu Vevo.com

10 Numerów od których sąsiedzi zaproszą policję na twoją domówkę

log in

reset password

Back to
log in