Moje Muzyczne Podsumowanie specjalnie dla VEVO POLSKA


Moje Spotkanie z G-Eazy podczas jego wywiadu dla serwisu Popkiller.pl

Zbliża się koniec roku, mnie łapią refleksje i wszelkiego typu podsumowania. Jak co roku w planach miałem zaserwować Wan moje muzyczne podsumowanie hitów ostatniego roku. Tym razem zmianie ulega platforma, na której zaprezentuje Wam moje podsumowanie 2K16. Nie będzie to już Youtube jak było to do tej pory. Specjalnie dla Vevo Polska moje co roczne podsumowanie hitów muzycznych- 2K16 – czyli to co dobrze klepie przeprowadziłem na moim oficjalnym Taste Makerowym koncie. Lista jest bogata, znajdziemy na niej hity autorstwa – m.in Rihanny, Drake, Bruno Marsa, Desiignera, a także naszych rodzimych artystów takich jak Monika Lewczuk, Lanberry, Agnieszka Chylińska… czy wielu innych . Listę otwiera człowiek, którego miałem okazję osobiście poznać podczas jego świetnego koncertu w Warszawie! Jest nim G-Eazy, według mnie jeden z najbardziej obiecujących w świecie hiphopu raperów ostatnich lat. Lista cały czas się powiększa i na stan dzisiejszy prezentuje się ona tak jak na załączonym obrazku.

Nie zapomnijcie polubić mojego profilu: https://www.vevo.com/user/JSDK , a także dodać playlisty 2K16 – Czyli to co dobrze klepie do ulubionych! Gwarantuje Wam, że znajdziecie w podsumowaniu utwory na każdą okazję!

 

What's Your Reaction?
hate hate
0
hate
confused confused
2
confused
fail fail
0
fail
fun fun
4
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
5
love
lol lol
1
lol
omg omg
3
omg
win win
6
win

Zajawkowicz muzyczny, od lat promuje i wspiera polską muzykę w sferze internetu. Uczestnik wszystkich najważniejszych wydarzeń biznesowych i muzycznych. Manager wielu polskich artystów i youtuberów. Oficjalny Taste Maker serwisu Vevo.com

Moje Muzyczne Podsumowanie specjalnie dla VEVO POLSKA

log in

reset password

Back to
log in