The Game w Polsce – Klub, Bilety, Supporty


Już 12 grudnia w Warszawskim klubie – Progresja zagra dobrze wszystkim znany The Game. To już kolejna próba przyjazdu artysty do naszego kraju, która tym razem ma zakończyć się sukcesem. The Game zagra pierwszy, a zarazem jedyny koncert w naszym kraju. supportować go będą pochodzący ze Stanów Zjednoczonych, reprezentanci Blood Money, Nu Jerzey Devil i Marcus Black. Polskim supportem zaś, będą Bilon i Swój Chłopak Żary. Bilety na koncert możecie zamówić lub kupić w kilku miejscach: Biletomat.pl https://goo.gl/qePW9H Going https://goo.gl/P5FoPv oraz w sieci TicketPro https://goo.gl/irTwV1 w salonach Empik, Saturn i MediaMarkt na terenie całego kraju. Do kupienia pozostały bilety z II puli – 129 PLN. Warmup przed koncertem The Game przygotowali GavorBWS x Ematei. Koncert w Polsce wchodzi w skład europejskiej trasy artysty: 1992 Block Wars Tour. The Game zagra przy udziale live band’u

Miejsce Koncertu:

Klub Progresja:

Adres: ul.Fort Wola 22 / Warszawa

Dojazd z Dworca Centralnego za pomocą: tramwaju 10 lub autobusu: 109 i tramwaju 11

The GAME jest multiplatynowym raperem, aktorem Motion Picture i właścicielem Blood Money Entertainment, wielokrotnie nominowanym do nagrody Grammy. The Game jest jednym z najbardziej produktywnych raperów i najistotniejszym protegowanym Dr Dre.
Międzynarodową sławę zdobył po sukcesie swojego debiutanckiego albumu „The Documentary” (2005) i „Doctor’s Advocate” (2006) – najlepszy album 2006 roku wg The New York Times.

The GAME to głos pokolenia. Uznany, respektowany i ceniony, stawiany na równi z takimi sławami jak Eminem, 50 Cent, Dr. Dre czy Jay-Z.

 

What's Your Reaction?
hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
4
love
lol lol
2
lol
omg omg
3
omg
win win
1
win

Zajawkowicz muzyczny, od lat promuje i wspiera polską muzykę w sferze internetu. Uczestnik wszystkich najważniejszych wydarzeń biznesowych i muzycznych. Manager wielu polskich artystów i youtuberów. Oficjalny Taste Maker serwisu Vevo.com

The Game w Polsce – Klub, Bilety, Supporty

log in

reset password

Back to
log in