Groźne zwierze odkryte w Indiach – pożera inne zwierzęta i atakuje ludzi.


Od wczoraj ten viral opanował Całą Azję. Złapane zwierze w okolicach Kerala Karnataka wywołało niemały strach wśród mieszkańców tamtych okolic. Według viralu zwierze te zjada wszystkie inne zwierzęta i z niezwykłym okrucieństwem na nie poluje. Mieszkańcy, którzy mieli do czynienia z tym osobnikiem twierdzą, że zjada on również ludzi. Do tej pory zgłoszono 4 takie osobniki, ale tylko jeden został z chwytany. Bądźcie czujni jeśli wybieracie się do Indii, niezalecane jest zbliżanie się do Jungli w tamtym regionie.
 
Mieszkańcy alarmowo proszą o udostępnianie wszystkim tej wiadomości. Czy to jest fake, czy prawda okaże się przez najbliższe dni.
TEN VIRAL JEST FAKE’M powstałym  z nieświadomości okolicznych mieszkańców, którzy w trosce o swoje życie wypuścili w świat nieprawdziwe informacje. Tym zwierzęciem jest: Biruang malajski (sun bear). Miś ze względu na brak sierści został złapany brutalnie w niewole przez mieszkańców, którzy się go przestraszyli. Zwierze z nagrania próbuje nieudolnie wydostać się z klatki, a sam aspekt agresywności misia jest podyktowany przede wszystkim przez stres wywołany zamknięciem w klatce. Sam Viral powraca jak bumerang przez internet co jakiś czas.
What's Your Reaction?
hate hate
18
hate
confused confused
13
confused
fail fail
57
fail
fun fun
15
fun
geeky geeky
5
geeky
love love
32
love
lol lol
13
lol
omg omg
11
omg
win win
16
win

Zajawkowicz muzyczny, od lat promuje i wspiera polską muzykę w sferze internetu. Uczestnik wszystkich najważniejszych wydarzeń biznesowych i muzycznych. Manager wielu polskich artystów i youtuberów. Oficjalny Taste Maker serwisu Vevo.com

Groźne zwierze odkryte w Indiach – pożera inne zwierzęta i atakuje ludzi.

log in

reset password

Back to
log in